Coral travel, Cestovná agentúra Modra

Príďte k nám pod Malé Karpaty a sami sa presvedčíte, že vôbec nie sú „ malé „ . Históriou, scenériou prírody i gastronómiou. A k tomu všetkému patria prívetiví a usilovní ľudia, ktorí tisícročia pestujú vinič a dorábajú skvelé víno....

Coral travel, Cestovná agentúra Modra

Coral travel, Cestovná agentúra Modra

Príďte k nám pod Malé Karpaty a sami sa presvedčíte, že vôbec nie sú „ malé „ . Históriou, scenériou prírody i gastronómiou. A k tomu všetkému patria prívetiví a usilovní ľudia, ktorí tisícročia pestujú vinič a dorábajú skvelé víno....

Adresa: Šúrska 5, 900 01 Modra
Telefón:+ 421 905 571 232
E-mail:info@malekarpaty.sk

V roku 1994 sme sa rozhodli, že začneme s turistikou v Malých Karpatoch. Bolo to z jednoduchého dôvodu. Máme radi pôvabnú vinohradnícku oblasť, ktorá sa rozkladá na vínorodých stráňach Malých Karpát. Páčia sa nám naše starobylé vinohradnícke mestečká, hrady a zámky, nádherná príroda a v neposlednom rade milujeme naše vína. A tak by sme sa radi o tu našu

„ lásku “ podelili i s vami. Za 23 rokov činnosti sme našu činnosť rozšírili o množstvo ďalších aktivít.A tak dnes organizujeme :pobyty so zaujímavým programom u nás v Malých Karpatoch ( ochutnávky vín, husacie hody, poznávanie historických a prírodných zaujímavostí, turistika, oberačky vo vinohrade)

pobyty za rôznymi zaujímavosťami Slovenska a Čiech ( poznávanie historických a prrodných zaujímavostí, turistika, návštevy slovenských fariem, vinohradnícke oblastí Slovenska i Čiech, cyklistika, relaxačné pobyty)

firemné podujatia na Slovensku i v zahraničí (semináre, školenia, konferencie, výlety pre účastníkov konferencií, športové a adrenalínové akcie, firemné oslavy a večierky, vianočné party )

pobyty pre školy a deti ( školské výlety, exkurzie, detské tábory, školy v prírode, rodinné pobyty)

do sveta za vínom (návšteva známych i menej známych vinárskych regiónov : Francúzsko, Toskánsko, Eger, Morava, Tokaj....)

profesionálne somelierske kurzy, zábavné kurzy o víne, vzdelávanie personálu vo vinotékach a reštauráciach v spolupráci s ASSRa popredným slovenským enológom Fedorom Malíkom


provízny predaj (Koala Tours, Kartago Tours, Firo Tour, Čedok, Satur, Coimex, Ruefa Reisen )

zabezpečenie ubytovania, stravovania, sprievodcovské služby a zaujímavý program

pobyty šité na mieru

vlastná kamenná pivnica v malebnej dedinke Píla, v blízkosti Hradu Červený Kameň, kde Vám radi zorganizujeme podujatia (ochutnávky vín, rodinné a firemné posedenia s kapacitou 50 osôb)

Ak sa Vám niečo z našej ponuky zapáčilo, zavolajte nám. Ak nie, ozvite sa i tak. Určite spolu niečo vymyslíme.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.